Sesja niemowlęca Warszawa

Sesja niemowlęca Warszawa

Sesja niemowlęca Warszawa

 

Sesja niemowlęca Warszawa najlepiej udaje się pomiędzy 4. a 7. miesiącem życia maluszka – idealny moment na sesję jest czas ok. czwartego miesiąca, kiedy dzidziuś już pewnie trzyma główkę, jest też wtedy już dużo bardziej komunikatywny, daje się rozśmieszyć i potrafi skupić wzrok na zabawce (można go naprowadzić na obiektyw) i wtedy powstaje cudna galeria szczęśliwego, roześmianego bobasa :).

W ciągu tygodnia od sesji, w prywatnej galerii online zamieszczam wstępnie obrobiony materiał zdjęciowy (40-80 zdjęć małego formatu), z którego wybieracie fotografie (w ilości odpowiadającej zamówionemu pakietowi) przeznaczone do dalszej obróbki i starannego retuszu.

Kilka tygodni później otrzymujecie  na płycie DVD gotowe fotografie w dwóch rozmiarach: duże, przeznaczone do wywoływania odbitek, tworzenia kalendarzy, fotoksiążek, fotoobrazów etc. oraz odpowiednio pomniejszone i zgodnie z prawem autorskim ologowane zdjęcia przeznaczone do obrotu internetowego (mail, blog, facebook, twitter).

Zapraszam też na moje strony: http://fotografiaciazowa.blanic.pl/

blanic, fotografia niemowlęca warszawa, mokotów, sesja niemowlęca, sesje niemowlęca, ursynów, wilanów, zdjęcia  niemowlęce, sesja niemowlęca, sesja niemowlęca warszawa, fotografia niemowlęca